O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRATEX sp. z o.o.

Firma oferuje usługi z zakresu elektronicznej ochrony mienia i osób. Wykonujemy systemy alarmowe, systemy telewizji przemysłowej, systemy sygnalizacji pożaru, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, od sporządzenia ekspertyzy, poprzez ocenę istniejących zabezpieczeń, opracowanie projektów technicznych i dokumentacji, wykonanie prac montażowych, po przejęcie serwisu wykonanych instalacji.

Specjalizujemy się w szczególności w projektowaniu, wykonawstwie i konserwacji systemów nadzoru telewizyjnego, systemów sygnalizacji włamania i napadu do klasy 1-4, systemów kontroli dostępu, pomiarów elektrycznych. Świadczymy usługi doradcze w ramach modernizacji i zwiększania możliwości systemów starszej generacji.

P.W. TRATEX sp. z o.o. jest członkiem Polskiej Izby Systemów Alarmowych w Warszawie, usługi nasze świadczymy na podstawie koncesji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Serwis i gwarancja

Posiadamy własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i rzetelnie wykonywanym usługom, na wykonane systemy udzielamy gwarancji wynoszącej 3 lata oraz prowadzimy całodobowy serwis napraw gwarancyjnych, jak również pogwarancyjnych.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRATEX sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1991 roku. Jesteśmy firmą znaną z tego, iż nie tylko zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem w dużych obiektach, ale również zabezpieczamy mieszkania, biura, domy, sklepu, domki letniskowe itp.

Współpraca

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że zyskacie partnera niezawodnego i odpowiedzialnego, jak również zapewnicie Państwo bezpieczeństwo i ochronę Waszej firmy, mieszkania, sklepu, posiadłości itp.

Nasze certyfikaty

Zawsze na czasie

Dotrzymujemy tempa, szalenie rozwijającemu się rynkowi elektroniki i telekomunikacji. Świadczymy usługi na miarę XXI wieku!

Kontakt

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRATEX sp. z o.o.
Ul. Kozacka 48/1, 87-100 Toruń
tel. 56 66 10 135
fax 56 66 10 704
e-mail : biuro@tratex.com.pl